7 תנוחות סקס כדי לקחת את מערכת היחסים שלך לשלב הבא

allsexylady.com
תיבול חיי המין שלך הוא דרך מצוינת לקחת את מערכת היחסים שלך לשלב הבא. מקום טוב להתחיל בו כשזה מגיע לערבוב השגרה שלך הוא להתנסות בתנוחות מין שונות. הנה שבע תנוחות שיעזרו לכם להתחבר מחדש עם בן הזוג שלכם בחדר השינה.

כוכב הים

תנוחה זו מושלמת לסקס איטי ואינטימי. בן הזוג השוכב על גבו צריך למשוך את רגליו למעלה ולפזר אותן מעט, בעוד בן הזוג למעלה כורע בין הרגליים. תנוחה זו מעניקה לבני הזוג יותר מגע עור לעור ומעודדת קשר עין.

הקאוגירל ההפוכה

השם אומר הכל. בתנוחת קאוגירל הפוכה, במקום שבן הזוג למעלה יפנה אל פניו של בן זוגו הוא פונה הרחק ממנו. תנוחה זו מציעה תחושות חדשות ומעניקה לבן הזוג למעלה תחושה של כוח ושליטה. בן הזוג בתחתית יכול להוסיף לכיף על ידי הושטת יד כדי ללטף או לאחוז בירכיים של בן הזוג שלהם או לעורר את הנקודות המתוקות שלהם.

המריצה

תנוחה שובבה זו מתחילה כאשר בן הזוג בתחתית עומד כאשר השותף למעלה נכנס למצב עמידת ידיים מעליו. בעזרת בן הזוג, או קיר במידת הצורך, בן הזוג בתחתית יכול להזיז אותם קדימה ואחורה בשביל הרבה כיף.

ה-Sideways Straddle

במצב זה, השותף השוכב יכול לנוע מצד לצד, בעוד השותף למעלה נהנה מהחיכוך המענג. בקשו אחד מהשני משוב תוך כדי תנועה כדי למצוא את הקצב והתנועות שמרגישים הכי טוב.

הכלבלב העומד

מיקום זה נהדר עבור אותם חללים צרים שאינם מאפשרים הרבה מרחב תמרון. עם הכלבלב העומד, בן הזוג בתחתית מקמר את גבו ומתכופף בעוד הפרטנר למעלה נכנס אליהם מאחור. עמדה זו מספקת עומק ויכולה להיות אינטנסיבית מאוד.

הדג

עם אריגת הגפיים הייחודית שלה, תנוחת המין של הדג מושלמת לזוגות המחפשים חוויה נלהבת יותר. בן הזוג למטה צריך לשכב שטוח על הבטן ולתפוס את הקרסוליים שלהם בזמן שבן הזוג למעלה חוגר אותם. שני בני הזוג יכולים להניח את כובד משקלם על המרפקים שלהם ליותר יציבות ושליטה.

הלוטוס

תנוחת הלוטוס היא דרך חיבה לעשות אהבה. בן הזוג בתחתית צריך להצליב את רגליו ולסובב את הירכיים עד ששני בני הזוג עומדים זה מול זה. תנוחה זו מאפשרת חדירה עמוקה יותר ומעודדת הרבה נשיקות וחיבוקים לחוויה רומנטית באמת.

תנוחות מין אלה ייקחו את מערכת היחסים שלך לשלב הבא בכך שיתנו לך דרכים שונות להביע את אהבתך ולהעניק לבן זוגך הנאה. אז, לתבל את הדברים ולהיות יצירתי עם עמדות אלה!

7 תנוחות סקס כדי לקחת את מערכת היחסים שלך לשלב הבא

הנאה עצמית: חקירת היתרונות והסכנות של אוננות

הנאה עצמית חקירת היתרונות והסכנות של אוננות

אוננות, סוג של גירוי עצמי לצורך השגת הנאה מינית, קיימת מאז ראשית האנושות. לאורך ההיסטוריה, המעשה היה מוקף הן במיתוס והן באי הבנה. למרות זאת, יש כיום מספר גדל והולך של מחקרים מדעיים שמתחילים לחקור את היתרונות הרבים של פעילות טבעית זו. בנוסף, חל שינוי ניכר ביחס החברה לאוננות – כזו הרואה בה כיום צורה של ביטוי מיני בריא. כתוצאה מכך, אוננות הופכת להיות יותר ויותר מדוברת ומקובלת ברחבי העולם.

מאמר זה יחקור את הסוגיות השונות סביב אוננות, ויבחן את היתרונות הפיזיים, הפסיכולוגיים והרפואיים של עיסוק בהנאה עצמית. הבנה של הסכנות והתגמולים הפוטנציאליים של התנהגות אוננות חשובה לקידום עמדות בריאות כלפי מיניות.

הגדרה והיסטוריה

אוננות מוגדרת כגירוי ידני של איברי המין לצורך הנאה מינית. המונח נגזר מהמילה הלטינית "masturbare" שפירושה "לזהם את עצמך". למרות הקונוטציות השליליות המיוחסות להגדרה מוקדמת זו, אוננות מוכרת כי�

לחוות את התרבות וההיסטוריה העשירה של הקריות, ישראל

לחוות את התרבות וההיסטוריה העשירה של הקריות ישראל

הקריות, עירייה לא מוכרת הממוקמת בצפון הארץ, מציעה תרבות והיסטוריה עשירה, בשילוב עם אווירה נינוחה וחופית, מה שהופך אותה ליעד טיול אידיאלי. על שטח של 133 קמ"ר בלבד, הקריות שוכנת קרוב לים התיכון ולאתרים ההיסטוריים והדתיים הסמוכים של עכו הסמוכה.

הקריות, או ליתר דיוק, אזור הקריות, כולל בסך הכל ארבע עיירות קטנות. ראש העין, טירת כרמל, מבשרת ציון ועתלית יוצרות יחד יחידה מנהלית המכונה המחוז המנהלי קריות. העיר עצמה נמצאת במחוז חיפה, והיא הוקמה בשנת 1946 כחלק מהקמתה של מדינת ישראל. לאזור הקריות היסטוריה ארוכה ומגוונת, המשתרעת עוד מתקופת הברונזה של המזרח הקרוב הקדום.
צפו בנערות ליווי בקריות

אזור הקריות מתהדר בתרבות ייחודית שעוצבה על ידי מגוון רחב של השפעות דתיות ואתניות שונות. יש כאן משהו לכל המבקרים; בין אם אתם מעוניינים בהיסטוריה הדתית והתרבותית העשירה של

"חקירת ההשפעה של סקס מזדמן: הבנת ההשלכות על בריאות הנפש"

"חקירת ההשפעה של סקס מזדמן הבנת ההשלכות על בריאות הנפש"

בשנים האחרונות, סקס מזדמן הפך מקובל יותר ויותר בחברה. אבל, בעוד שלעתים קרובות נתפס כחוויה פיזית, למין מזדמן יכולות להיות גם השלכות פסיכולוגיות מרחיקות לכת. על ידי הבנת ההשלכות של יחסי מין מזדמנים על בריאות הנפש – הן היתרונות הפוטנציאליים והן הנזקים – אנשים יכולים לקבל החלטות מושכלות יותר כשמדובר בעיסוק בפעילויות מיניות.

הרעיון של סקס מזדמן הולך כל הדרך חזרה לספרות ימי הביניים, תוך התייחסות לאנשים העוסקים בפעילות מינית ללא קשרים רגשיים או מחויבויות משמעותיות. זה נחשב בדרך כלל כפעילות גופנית ללא השלכות רגשיות או מחויבויות. למושג של מין אקראי לא מוגן, לעומת זאת, יש השלכות רבות על רווחה נפשית ופיזית כאחד.

ראשית, חשוב להבין את הנסיבות שבהן סקס מזדמן עשוי למעשה להועיל לבריאות הנפשית של מישהו. על פי המרכז לבקרת מחלות ומניעתן, סקס מזדמן יכול להיות אמצעי לאנשים לחקור את המיניות שלהם ולהרגיש פתוחים ובטוחים יותר לגבי

אינדקס נערות ליווי All Women - כל הכוסיות החדשות בישראל כבר פה
אינדקס נערות ליווי All Women